بسمک الله

سپاس خدایی را که حکمت های نامعلوم کارهایش، زریا را به وجود آورد.

سلام دوست عزیز!

اجازه بدید اقیانوس را به زبون خودمونی خیلی راحت خدمتتون توضیح بدم! لزومی نداره ژست بگیرم و از این ادبیات های نامفهوم پر از کلمات عجیب استفاده کنم چون اصل کاری تیم ما هم مثل همین نوشته ساده و صاف و شفاف هست!

زریا، یک تیم کوچک در حال رشد تو یک شهر مرزی و تقریبا کوچکی هست که البته نماد اعتماد الکترونیک داره، تو سایت ساماندهی هم ثبت کامل شده و همه کارهاش پیرو قانون کشور هست. درگاه پرداخت هایی که داریم نماد اعتماد دارن و کاملا امن هستن.

عرضم به خدمتتون که حوزه فعالیت ما به اقیانوس زریا محدود میشه!! فعلا با انواع و اقسام گوشی آکبند و کارکرده(بی سابقه در این نوع!) شروع کردیم و در آینده ی بسیار نزدیک کلی محصول دیگه با قیمت های خیلی پایین و البته گارنتی و ضمانت بازگشت وجه و مزایای دیگه خواهیم داشت. با توجه به تفاوت قیمت بازار گوشی و بقیه محصولاتی که تو شهرمون با سایر شهرهای داخلی داریم( حالا به خاطر مرزی بودنمون و واردات مستقیم و بدون واسطه و دلال و رانت و البته آسان تر و چند مورد دیگه) فکر کردیم میتونیم یک رابطه برد_برد رو با خریدارامون ایجاد کنیم!

به این صورت که ما قیمت هامون پایین تر از هر سایت و فروشگاهی هستن و این در کنار ضمانت بازگشت وجه شما و زمان تست بی سابقه ای که در خدمت شما می گذاریم(برای بعضی از محصولات تا ۱۴ روز فرصت تست داریم!) و اطمینانی که ما به شما می دهیم، برای شما یک برد محسوب میشه و اگه شما خریدارباشین ما هم می بریم!( اگرهم نبریم چیزی از ارزشهامون کم نمیشه :))

ادعای اینم نداریم که ما می خوایم به جامعه کشور خدمت کنیم و منت بذاریم که بله از سود خودمون کم می کنیم برای اینکه قیمت اجناس بیاد پایین(ترکوندن این حباب پوست کلفت کار ما نیست) نه! تو این دوره زمونه این حرفها زیاد واقعی نشون نمی دن! ما می خوایم رقابت کنیم و جو بازار رو بیشتر از این رقابتی کنیم! رقابتم که خودتون می دونید حاصلش چی میشه؟ بنز و بی ام و، آمازون و والمارت و ای بی … میشن نتیجه های رقابت، سایپا و وایران خودرو  و ایرانسل و همراه اول هم شدن نماد عدم وجود رقابت 🙂 !

در آخر اینکه این روزا با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی کمتر کسی وبلاگ ها و وبسایت ها رو چک می کنه مگه کار واجبی باشه! واسه همین ما هم تو پیج های اینستاگرام و فیسبوک و کانال تلگرام به شدت فعالیم! اگه خواستین راحت تر از آخرین محصولات زریا خبر دار بشید می تونید ما رو تو شبکه اجتماعی ها که لینکهاشون رو این پایین می گذاریم، دنبال کنید.( مثل بعضی ها هم مجبورتون نمیکنیم حتما وارد وبسایتمون بشید!)

راستی کلمه ” زریـا ” به معنی اقیانوسه!  دوستون داریم 🙂

کاری، امری، گپی، پیشنهادی، انتقادی، گله ای، چیزی هم داشتین با انواع و اقسام روشها زیر روی خطیم:

 

Telephone: 09905733353

Telegram: @zaryair       +۹۸۹۹۰۵۷۳۳۳۵۳                             Telegram chanell: @zarya_ir      www.t.me/zarya_ir    

Whats app: @zaryair      +۹۸۹۹۰۵۷۳۳۳۵۳

     Instagram: @zarya_ir      www.instagram.com/zarya_ir

E_mail: info@zarya.ir     zaryasocial@gmail.com

Facebook: fb.me/zarya.ir24

Instagram did not return a 200.

پوری
مدیریت

مدیر و سازنده ی زریا شخصا پاسخگوی مشکلات، پیشنهادات . انتقادات شماست.