آذربایجان غربی _ سردشت _ بلوار شلماش

تیم پشتیبانی و مدیریت هر روز، حتی روزهای تعطیل از ۹ صبح تا ۲۴ بامداد پاسخگو هستیم…

پرسش های معمول

هزینه ارسال برای سفارشات چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ارسال به همراه بیمه کالای شما در هنگام وارد کردن آدرس مشتری، به صورت آنلاین محاسبه و به قیمت نهایی محصول اضافه می شود. معمولا مبلغ ناچیزی بین ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان می باشد.

سفارش من بعد از چه مدتی تحویل داده می شود؟

به محض ثبت، تیم زریا سفارش شما را آماده و تحویل اداره پست یا تیپاکس(سفارشات بالای ۳۰ کیلو) یا باربری( سفارشات تناژ) داده می شود. مدت زمان تحویل سفارش بسته به فاصله شما بین ۳تا ۵ روز خواهد بود.

فروشگاه زریا چقدر امن است ؟ اطلاعات من محافظت شده است?

فروشگاه زریا از آخرین تکنولوژی های روز برای طراحی سایت و فروشگاه استفاده کرده است لذا این اطمینا به شما داده می شود که تمام اطلاعات کاربران به جدیدترین شیوه ها محافظت می شود.

پس از سفارش دقیقا چه اتفاقی می افتد ?

به محض ثبت و تایید سفارش شما، تیم زریا کالا(ها)ی شما را آماده و بسته بندی می کنند و سپس در اولین روز کاری تحویل مامور پست داده می شود تا برای شما ارسال گردد. کلیه مراحل از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می شود.

آیا برای سفارش فاکتور دریافت می کنم?

بله، از طرف زریا فاکتور با مهر و امضای زریا به همراه محصول فرستاده می شود. در صورتی که می خواهید محصول را هدیه بدهید می توانید در قسمت توضیحات درخواست کنید که فاکتور ارسال نگردد یا سفارش شما کادو پیچ با بسته بندی مناسب هدیه ارسال شود.

سلام دوست عزیز ! انواع و اقسام روش ارتباطی داریم که کاری، مشکلی ، پیشنهادی، انتقادی، گپی چیزی داشتین بتونید فورا با ما در تماس باشید:

Telephone: 09905733353

Telegram: @zaryair       +۹۸۹۹۰۵۷۳۳۳۵۳

Telegram chanell: @zarya_ir     t.me/zarya_ir

Whats app: @zaryair      +۹۸۹۹۰۵۷۳۳۳۵۳

   Instagram: @zarya_ir      www.instagram.com/zarya_ir

E_mail: info@zarya.ir     zaryasocial@gmail.com

Facebook: fb.me/zarya.ir24

فرم تماس

در این بخش می‌توانید سوالات خود را مطرح کنید!